W sobotę odbyła się prezentacja drużyn MKS

Prezentacja MKS Myszków w MDK - Trampkarze Trenera Uzara

W dniu 17 marca 2012r. w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie odbyła się prezentacja drużyn MKS Myszków przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012.

Prezentację rozpoczął film akcentujący obchodzony w tym roku jubileusz 65 rocznicy powstania klubu. Film „Wspomnień czar” nagrodzony został dużymi brawami. Osoby nieobecne na prezentacji mogą oglądnąć film, dzieło członka zarządu MKS Mateusza Szczygła, na naszej stronie internetowej. Zanim zaprezentowano nasze drużyny, na scenie wystąpiły tańczące w rytm przeboju Rickiego Martina dziewczyny z grupy artystycznej MDK i Pani Katarzyny Miklas.

Następnie przyszedł czas na pierwszą grupę MKS i na scenie zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy z grupy trampkarzy trenera Mirosława Uzara. Jako kolejni na deski MDK wybiegli zawodnicy grupy juniorów trenera Sławomira Lamcha. Po tym w całości pokazała się drużyna seniorów, wśród których były już nowe i nowe- stare twarze w drużynie MKS czyli odpowiednio Kamil Pysno oraz wracający do drużyny po ciężkiej kontuzji wychowanek MKS Kamil Gradek, wracający po półrocznym rozbracie z futbolem wychowanek MKS Marcin Zawrzykraj oraz wychowankowie pozyskani z Polonii Poraj – Krzysztof Wnuk i Daniel Ruciński.

Następnie krótko o celach klubu wypowiedział się Prezes MKS – u Tadeusz Bartnik, który zaakcentował rolę wychowania młodzieży poprzez sport w kontekście korzyści płynących z tego faktu dla dzieci i młodzieży, klubu sportowego i społeczności lokalnej.

W dalszej kolejności wyróżniono za wieloletnie zaangażowanie w życie klubu i pomoc w dokumentowaniu jego historii Pana Włodzimierza Paska. Po nim na scenie pojawił się trener Zbigniew Myga, który wprowadzał jako szkoleniowiec drużynę myszkowską do najwyższych klas rozgrywkowych. Wspomniał wszystkich, którzy już odeszli a serce poświęcili dla MKSu. Pamięć tych ludzi uczczono brawami.

Następnie wręczono upominki zawodnikom MKSu wyróżnionym nominacją do tytułu najlepszego sportowca ziemi myszkowskiej i zawierciańskiej w plebiscycie tygodników Gazeta Myszkowska i Kurier Zawierciański – Piotrowi Prusko i Kacprowi Lewickiemu.

W końcowej części zaprezentowali się jeszcze wokaliści Studia Piosenki i Muzyki MDK, który wzbogacili uroczystość wspaniałym występem. Na tym zakończono część oficjalną prezentacji i zaproszono gości na słodki poczęstunek ufundowany przez Cukiernię Szarlotka – Stanisława Trojanowskiego.

Głównymi sponsorami prezentacji byli Biuro Podróży Golden Travel, Przychodnia Zdrowia „Mijaczów” i firma poligraficzna JanDar, którym organizatorzy składają serdeczne podziękowania za wsparcie i okazaną pomoc.

Zdjęcia z prezentacji można oglądać na naszym oficjalnym FB. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.269694626443442.64288.117915858287987&type=1

{youtube}UVkkc8DYQLA{/youtube}